Paradise Emlak ve İnşaat Şirketi Kaş’taki en eski ve lisanslı emlak şirketlerinden birisidir. Profesyonelliği, tecrübesi ve iş ahlakı ile tanınan şirketimiz müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

Yaşadığınız şehir dışında bir yerde konut sahibi olmanın ilk etapta ürkütücü olabileceğini anlıyoruz. Dolayısıyla, bu durumu sizin için elimizden geldiğince kolaylaştırmaya hazırız. Dürüst ve bilgili ekibimiz Kaş’ta yaşamaktan keyif duyacağınız evi bulmanızda sizlere rehberlik etmeye hazırdır.

Emlak alım satımı dışında bugüne kadar 17 villa, dört apartman bloğu ve köy evleri inşa etmiş bulunmaktayız. Konutlarımızda yüksek kalite ve rahatlığı sağlamak için tecrübeli mimar, mühendis ve ekiplerle çalışıyoruz. Şirketimizin sahibi ve yöneticisi Abdullah Alıcı bölgemizin yerlisidir. Kıbrıs’ta Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde İngilizce eğitimi aldıktan sonra 1990 yılında Kaş’a dönerek buranın en eski kafe-restoranlarından Café Corner’ı açmıştır. Abdullah Alıcı 2004 yılında kariyerinde değişikliğe giderek Paradise Emlak ve İnşaat Şirketi’ni kurmuştur. Bu tarihten itibaren inşaat ve emlak işlerine yoğunlaşsa da Café Corner’a ikinci işi olarak devam etmektedir. Ayrıca, son bir yıldan bu yana, İngilizce Yeminli Tercümanı olarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz

Emlak alımında satış bedeli satıcı ve alıcı arasında belirlenir. Tapu Sicil Müdürlüğü’nün satış bedeline müdahale yetkisi yoktur. Ancak, satış bedeli emlak beyan değerinden düşük ise, tapu müdürlüğü aradaki farkın ...

Paradise Emlak ve İnşaat Şirketi olarak bugüne kadar birçok villa ve apartman inşa ettik. Ev sahibi yaptığımız müşterilerimizden gelen ısrarlı talepler doğrultusunda emlak yönetimi alanında faaliyet göstermeye başladık.

Paradise Emlak ve İnşaat Şirketi olarak 2004 yılından beri inşaat sektörünün içerisindeyiz. Bugüne kadar 17 adet villa ve dört apartman bloğu inşa etmiş bulunmaktayız. İnşaatlarımız proje safhasından anahtar teslimine kadar ...