Paradise Emlak ve İnşaat Şirketi olarak 2004 yılından beri inşaat sektörünün içerisindeyiz. Bugüne kadar 17 adet villa ve dört apartman bloğu inşa etmiş bulunmaktayız. İnşaatlarımız proje safhasından anahtar teslimine kadar profesyonel ekiplerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Ekibimizde İngilizce bilen mimarımız, deprem mühendisimiz ve çok deneyimli işçilerimiz bulunmaktadır. Konutlarımızda yüksek kalitede malzeme kullanımına büyük önem gösteririz. Ayrıca, tüketici memnuniyetine duyarlılığımızın göstergesi olarak, teslimat öncesinde, müşterilerimize konutlarındaki eksikleri tespit etme imkânı tanıyoruz. Bu doğrultuda, toplam ödemenin %10’u tutarındaki meblağı müşterilerimiz konutlarından tamamen memnun olana kadar tahsil etmiyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Eğer konutunuzu bize inşa ettirmek isterseniz, ilk basamak size uygun arazinin temin edilmesidir. Sonra nasıl bir konut istediğinize dair istek, öneri ve ihtiyaçlarınızı belirlemeniz gerekir. Bunlar, konutunuzun büyüklüğüne, malzeme çeşidi ve kalitesine ilişkin öncelikleriniz ile evinizde görmek istediğiniz her türlü donanımdır.

Bu hususların netleşmesini müteakiben, arazi dokusuna uygun olarak, mimari projenin tasarımı ve konutunuzun ön maliyet hesabı gelir.

Projeye başlamadan evvel Paradise Emlak ve müşteri arasında bir kontrat yapılır. Kontratta her iki tarafın haklarına ilişkin hususlar ile projenin süresi, konutun teslim zamanı ve kullanılacak malzemelerin standardına yer verilir. Bu anlaşma noter huzurunda imzalanır. Arzu edilirse, müşteri avukatı da kontratın imzalanması aşamasına iştirak edebilir.